Кращий час для інвестицій у нерухомість в ЖК Парковий

0
173

Для охочих придбати квартиру в Тульчині у ЖК Парковий компанія-забудовник «ТОВ Прогрес» надає розстрочку без переплати на 12 міс. за умови першого внеску 50% від вартості квартири.

На думку інвестиційних аналітиків, нерухомість є одним з найнадійніших і прибуткових видів інвестицій. Вигода полягає в тому, що на етапі будівництва інвестор купує квартиру за однією вартістю, а після того, як будинок зданий в експлуатацію, реалізовує її за значно вищою ціною або ж замовляє в своїй квартирі ремонт від забудовника і здає в оренду. Така інвестиція практично відразу починає працювати і приносити прибуток, економить час і кошти на ремонтні роботи.

Нерухомість на різних стадіях будівництва коштує не однаково. Наприклад, придбати квартиру на стадії котловану можна на 25-40% дешевше, ніж ту, яка знаходиться на стадії активного будівництва або в уже зданому будинку.

Істотні вигоди придбання квартири на ранній стадії готовності:

  • нижче ціна;
  • великий вибір квартир з найкращими характеристиками;
  • індивідуальне планування.

Безперечною перевагою “ЖК Парковий” є те, що квартири в житловому комплексі – енергоефективні. Це дозволить майбутнім резидентам економити на опаленні до 55% і раціонально використовувати енергоресурси.

Для зручності майбутніх мешканців, забудовник пропонує квартири з ремонтом. Ця практична і вигідна пропозиція дозволить майбутнім резидентам не витрачати свій час і емоції на ремонт, а із задоволенням реалізувати власні ідеї за допомогою професіоналів й відразу ж переїхати у свою нову квартиру. Таку послугу на ринку нерухомості пропонує обмежена кількість забудовників, хоча на сьогоднішній день це стає все більш популярною вимогою у покупців.

Більше про планування, вартість та умови придбання квартири у відділі продажу “ЖК Парковий”: м.Тульчин вул. Успенська, тел .: +38 (096) 535-18-00 +38 (093) 934-34-35 або на www.yspih.com.ua/parkoviy