БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ +38 096 535 18 00

Телефон для безкоштовних консультацій

|

+380977472964 |+380633877299

Кращий час для інвестицій у нерухомість в ЖК Парковий

Для охочих придбати квартиру в Тульчині у ЖК Парковий компанія-забудовник «ТОВ Прогрес» надає розстрочку без переплати на 12 міс. за умови першого внеску 50% від вартості квартири.

На думку інвестиційних аналітиків, нерухомість є одним з найнадійніших і прибуткових видів інвестицій. Вигода полягає в тому, що на етапі будівництва інвестор купує квартиру за однією вартістю, а після того, як будинок зданий в експлуатацію, реалізовує її за значно вищою ціною або ж замовляє в своїй квартирі ремонт від забудовника і здає в оренду. Така інвестиція практично відразу починає працювати і приносити прибуток, економить час і кошти на ремонтні роботи.

Нерухомість на різних стадіях будівництва коштує не однаково. Наприклад, придбати квартиру на стадії котловану можна на 25-40% дешевше, ніж ту, яка знаходиться на стадії активного будівництва або в уже зданому будинку.

Істотні вигоди придбання квартири на ранній стадії готовності:

  • нижче ціна;
  • великий вибір квартир з найкращими характеристиками;
  • індивідуальне планування.

Безперечною перевагою “ЖК Парковий” є те, що квартири в житловому комплексі – енергоефективні. Це дозволить майбутнім резидентам економити на опаленні до 55% і раціонально використовувати енергоресурси.

Для зручності майбутніх мешканців, забудовник пропонує квартири з ремонтом. Ця практична і вигідна пропозиція дозволить майбутнім резидентам не витрачати свій час і емоції на ремонт, а із задоволенням реалізувати власні ідеї за допомогою професіоналів й відразу ж переїхати у свою нову квартиру. Таку послугу на ринку нерухомості пропонує обмежена кількість забудовників, хоча на сьогоднішній день це стає все більш популярною вимогою у покупців.

Більше про планування, вартість та умови придбання квартири у відділі продажу “ЖК Парковий”: м.Тульчин вул. Успенська, тел .: +38 (096) 535-18-00 +38 (093) 934-34-35 або на www.yspih.com.ua/parkoviy

Публікації по темі

Поділися з друзями

Вибір нерухомості

Терміновий продаж

Допоможемо продати нерухомість по системі швидкісних продаж за максимальною ринковою вартістю.

Терміновий викуп

При терміновому викупі ви не витрачаєте час на пошук покупця, ми викупимо Вашу нерухомість коштами інвесторів.

Реклама нерухомості

Ефективна і професійна реклама об'єктів нерухомості. Продайте або здайте в оренду нерухомість швидко.