Терміновий продаж нерухомості в Тульчині

Допоможемо продати Вашу квартиру, будинок, або комерційну нерухомість по системі швидкісних продажів, за максимально ринковою ціною.

54 каналів продажу

Залучаємо більш як 54 каналів продажу, в тому числі близько 48 порталів про нерухомість.

Власні видання

Ви отримаєте ексклюзивні місця для розміщення вашої нерухомості в наших виданнях.

Безкоштовна оцінка

Наш експерт безкоштовно виїде на об'єкт, оцінить Вашу нерухомість за реальною ринковою вартістю.

61% власників продають нерухомість дешевше ринкової вартості

Дізнайтеся, наскільки дорожче ви можете продати свою нерухомість

Отримайте інформацію про 5 об'єктів, які прямо зараз продаються в вашому районі.

Залиште заявку або передзвоніть, наш менеджер надасть Вам всю необхідну інформацію.

Продайте свою нерухомість швидко не втрачаючи в ціні

За рахунок чого ми швидко продамо Вашу нерухомість

База покупців: у нас вже є база покупців, для яких ми шукаємо нерухомість, а це десятки людей, яким ми пропонуємо Ваш об'єкт за реально ринковою вартістю.

Рекламні технології: ми дуже добре володіємо рекламними технологіями на ринку нерухомості. Реклама починає працювати через 2-3 години після вашого звернення на найпопулярніших інтернет-ресурсах, в тому числі платних.

Цінова політика: ми розуміємо, як спланувати цінову політику продажу нерухомості так, щоб продати її швидко, і водночас максимально вигідно для вас.

Якщо ви хочете терміново продати нерухомість, але не розумієте яка зараз ціна на ринку - пропонуємо скористатися послугою безкоштовна оцінка нерухомостіі.

Як ми працюємо?

Ви залишаєте заявку, або телефонуйте:
+380965351800
+380939343435

Проводимо оцінку Вашої нерухомості на основі всіх особливостей об'єкта та місця розташування.

Безкоштовно проводимо професійну фото відеозйомку об'єкта, пишемо продаючі тексти.

Готуємо якісну рекламну кампанію, розміщуємо Вашу нерухомість на 54 майданчиках, в тому числі платні. Оповіщаємо своїх партнерів інвесторів.

Надаємо персонального менеджера, доступного для зв'язку і оперативних показів 24 години на добу 7 днів на тиждень.

НЕМАЄ ЧАСУ ЧЕКАТИ?

МИ ВИКУПИМО ВАШУ НЕРУХОМІСТЬ ЗА 3 ДНІ

FAQ | питання-відповідь

Скільки потрібно заплатити для початку роботи?

Послуги оплачуються тільки після здійснення угоди, передоплата не потрібна. У тому числі ми не беремо гроші на рекламу.

Який розмір комісії після продажу?

Терміновий викуп нерухомості – послуга не оплачується. Продаж, оренда, купівля, обмін – угода індивідуальна ми завжди приходимо до згоди з клієнтом.

Що потрібно зробити, щоб почати співпрацю?

Залиште заявку на сайті або зателефонуйте: +380965351800 домовляємося про зустріч на об’єкті в зручний для Вас час, приступаємо до співпраці.

Поставте Ваше запитання нашим фахівцям. ЦЕ БЕЗПЛАТНО!

Принципи швидкого продажу нерухомості

Проведення будь-якої операції з купівлею-продажем нерухомості, вимагає спеціальних знань, колосального досвіду та володінням ситуації, що складається на ринку на сьогоднішній день.

Оперативно і вигідно для себе продати нерухомість — цілком можливо, якщо довірити угоду професіоналам. Досвідчені фахівці які досконало володіють станом справ на ринку нерухомості, постійно моніторять ситуацію і проводять ретельний аналіз отриманих даних. Тільки досвідчені фахівці здатні впоратися з поставленим завданням, щоб мінімізувати тимчасові витрати, та утримати ціну на високому рівні.

При терміновому продажі квартири недосвідчена людина не зможе швидко це зробити. Більш того, багато хто просто не знає, які документи потрібні, і чи є вони в наявності.

Якщо ж взаємодіяти з покупцями або тим більше - посередниками самостійно, є серйозні ризики продешевити. Звичайно, коли потрібні гроші терміново, ніхто не звертає уваги на суму. Але все-таки мова йде про об'єкт нерухомості, і його не можна знецінювати.

Грамотні фахівці студії Успіх готові запропонувати максимально вигідні умови співпраці. Наші професіонали точно знають, як потрібно діяти на ринку нерухомості. Ми можемо встановити оптимальну вартість, і не дозволити клієнтам її знизити під час торгів. При співпраці з нами ми робимо все можливе, щоб ви отримали нормальну суму, не втратили дорогоцінний час, а наша компанія — зберегла свою позитивну та Успішну репутацію.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ПОСТАВТЕ ЇХ НАШОМУ МЕНЕДЖЕРУ

Поділися з друзями