БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ +38 096 535 18 00

Телефон для безкоштовних консультацій

|

+380977472964 |+380633877299

Чи є сьогодні зміст вкладати гроші в нерухомість?

Сьогодні кожна освічена людина знає, що економічна нестабільність і знецінення грошових активів можуть звести нанівець всі зусилля по формуванню капіталу і «з’їсти» велику частину особистих фінансів. Тому багато підприємців та бізнесменів використовують надійний і безпечний вид вкладення коштів – це вкладення грошей в нерухомість.

Інвестиції в житлову нерухомість.

Придбання квартир, заміських будинків і котеджів вважається досить вигідним напрямком для вкладення власних коштів. Зрозуміло, були періоди, коли падіння цін на житло було цілком закономірним, наприклад, під час дефолту або в період світової фінансової кризи. Однак уже через кілька років вони поверталися на колишній рівень, а потім продовжували неухильно рости. Отже, чи вкладати гроші в нерухомість?

На сьогоднішній день ціни на житлову нерухомість ростуть.Таким чином, інвестор, купуючи недорогу квартиру (наприклад за 13 тисяч доларів) може отримувати непоганий прибуток в розмірі 1000 тисячідоларів на рік. Якщо є можливість здати цю квартиру в оренду, то через рік до цієї суми можна додати ще близько 30 тисяч грнна рік. Зрозуміло, від цієї суми доведеться заплатити податок на прибуток від продажу нерухомості та здачі в оренду, проте все одно дохід буде досить значним. Фахівці стверджують, що при інвестуванні в житлову нерухомість краще за все звертати увагу на невеликі квартири. Так, найбільш затребуваними сьогодні вважаються типові одно- двокімнатні квартири в звичайних будинках. Таке житло найчастіше купують або продають, а також беруть в оренду.

Найбільш вигідним варіантом інвестицій сьогодні є придбання квартири на первинному ринку (в споруджуваному будинку), оскільки її собівартість буде значно нижче, ніж вартість вже придатної до житла квартири в тому ж районі. Однак, в цьому випадку ризики досить великі. Розрахувати прибуток в даному випадку досить складно з тієї причини, що практично жодна будівельна організація на сьогоднішній день не здає об’єкт вчасно і запросто може заморозити будівництво на рік-другий.

Орендна плата від однієї квартири може приносити власнику додатково 7-10% річних від її вартості. Щоб прорахувати в даному випадку потенційний прибуток, важливо враховувати всі додаткові витрати: комунальні платежі, обстановка, предмети побуту, податок на нерухомість та інше витрати.

Отже, однією з особливостей інвестування коштів в нерухомість є обов’язкове володіння великим початковим капіталом. Щоб придбати будинок або квартиру недостатньо мати на руках дві-три тисячі доларів. Проте, сучасний ринок нерухомості має досить розвинені механізми, які дозволяють інвестувати кошти в житло навіть дрібним інвесторам і получати хороший прибуток.

Публікації по темі

Поділися з друзями

Вибір нерухомості

Терміновий продаж

Допоможемо продати нерухомість по системі швидкісних продаж за максимальною ринковою вартістю.

Терміновий викуп

При терміновому викупі ви не витрачаєте час на пошук покупця, ми викупимо Вашу нерухомість коштами інвесторів.

Реклама нерухомості

Ефективна і професійна реклама об'єктів нерухомості. Продайте або здайте в оренду нерухомість швидко.