Home Банерна реклама в “Успіх Studio”

Банерна реклама в “Успіх Studio”

Банерна реклама в  "Успіх Studio"
Банерна реклама — один з найбільш популярних та ефективних рекламних інструментів, який допомагає формувати імідж компанії, спонукає людей зайти на корпоративний сайт, інформує потенційних покупців про рекламні акції. Сьогодні, банерна реклама стала повноцінним замінником телевізійної, особливо серед зростаючої інтернет-аудиторії. Спеціалісти нашої студії реалізують будь-яку Вашу ідею, будь то просування вашої компанії, реклама конкретної послуги або інтерактивна flash-анімація на корпоративному сайті.

Банерна реклама в "Успіх Studio"

Темп сучасного життя не залишає часу на довгі преамбули та занадто повільне введення в курс справи. Банерна реклама – прекрасний спосіб швидко і лаконічно донести інформацію, збільшити кількість переходів на сайт і одночасно почати взаємодію з цільовою аудиторією. Спеціалісти нашої студії реалізують будь-яку Вашу ідею, будь то просування вашої компанії, реклама конкретної послуги або інтерактивна flash-анімація на корпоративному сайті.

Підвищимо впізнаваність

Знайдемо цільову аудиторію і звернемося до неї, налаштувавши таргетинг по географії, за віком, інтересам, та поведінкою користувачів. Ми підберемо великі відвідувані майданчики і розмістимо на них банери, забезпечивши вашій рекламній кампанії велике охоплення.

Допоможемо яскраво заявити про себе

Розповімо про ваш бренд за допомогою Flash-банерів - повноекранних і інтерактивних, з активними елементами та анімацією. Використаємо надані вами матеріали або створимо їх самі в точній відповідності з брифом і вимогами майданчиків.

Сформуємо або підвищимо попит

Розмістимо банери на власних порталах, в онлайн-ЗМІ, за потребою в рекламних мережах. На спеціалізованих і тематичних ресурсах. Знайдемо людей, які цікавляться продуктом, розповімо про вашу компанію і залучимо потенційних покупців.

Етапи робіт

1 Розробка стратегії та вибір форматів

Аналізуємо рекламний продукт, цільову аудиторію і конкурентів, виявляємо цілі клієнта затверджуємо, розробляємо стратегію рекламної кампанії.

2  Медіапланування

Підбираємо найбільш ефективні за нашим досвідом майданчики, погоджуємо умови закупівлі та прогнозуємо медійні показники.

3 Створення креативу

Розробляємо і погоджуємо загальну концепцію банерів - зміст і оформлення. Ви можете надати готові рекламні матеріали, або, за бажанням клієнта, ми розробляємо банери самостійно.

4 Налагодження та запуск рекламної кампанії

Розміщуємо банери на узгоджених майданчиках відповідно до затвердженої стратегії, налаштовуючи таргетинг так, щоб їх побачили тільки ваші потенційні клієнти.

5 Моніторинг

Стежимо за ходом кампанії, збираємо детальну статистику, коригуємо настройки і оптимізуємо ставки, щоб домогтися максимальних показників розміщення банерної реклами в інтернеті.

6 Звітність

Особистий менеджер звітує про результати розміщення банерної реклами.

Вартість банерної реклами

На вартість банерної реклами в інтернеті впливає велика кількість чинників: популярність обраного майданчика, політика ціноутворення, розмір банера і його положення на сторінці, сезонність і багато іншого. Ми підбираємо найефективніші майданчики і розраховуємо вартість в залежності від особливостей товару, цільової аудиторії та бізнес-завдань.

Над вашим проектом буде працювати команда фахівців: керівник проекту, дизайнер і веб-аналітик.
 
 

Замовити консультацію

Наші фахівці проконсультують Вас абсолютно безкоштовно

Відправити запит