Express delivery and free returns within 21 days

Чому потрібно вибрати нас?

Ми надаємо повний комплекс маркетингових та рекламно-інформаційних послуг. Високий професійний рівень, якісний сервіс, надійність і унікальний досвід роботи, є гарантією відповідальності та оперативності при реалізації проектів

Більше 12 років досвіду

Ми робимо свою роботу з 2006 року, і за цей час відточили свої навички до досконалості. При цьому ми кожен день освоюємо новітні технології і даємо нашим клієнтам можливість по-максимуму використовувати переваги передових рекламних інструментів. На протязі більше 12 років ми займаємося дизайном і виготовленням рекламної продукції. На сьогоднішній день компанія володіє власними розробками і досвідом проведення унікальних проектів. Компанія на постійній основі співпрацює з кращими експертами в області маркетингу та реклами. Протягом усього періоду діяльності наша команда демонструє блискучі результати в області реалізації рекламних проектів. Доказ цьому - Успіх Наших Клієнтів.

Замовити консультацію

Наші фахівці проконсультують Вас абсолютно безкоштовно

У роботу над проектами наших клієнтів ми вкладаємо значно більше, ніж просто робочий час. Наше завдання - пропонувати все нові і нові ідеї, знаходити нестандартні креативні рішення. Ви можете бути впевнені, якщо ідея могла бути придумана, вона буде придумана.

Простота в нашому розумінні - зовсім не убогість, але відсутність зайвого. І звідси з'являється наша одержима увага до деталей. Кожен штрих в буклеті, кожен елемент сайту, кожне слово в презентації вивірені зі швейцарською точністю і націлені на досягнення результату.

Виконуючи для вас проекти, ми ревно дотримуємося цих принципів і в першу чергу думаємо про ваших клієнтів. Якщо це сайт, то ним легко і зручно користуватися, незалежно від пристрою, будь то смартфон, планшет або комп'ютер. Якщо це інтернет-банер, то він приверне увагу і змусить натиснути на себе.

Як ми працюємо

Виводимо компанії та продукти на новий рівень

0.1

Креативні ідеї

Ми не використовуємо у своїй роботі шаблони та ідеї, що лежать на поверхні. А створюємо нові концепції.

0.2

Пошук рішень

Знаходимо комплексні рішення, які повністю відповідають вашим реальним завданням і потребам.

0.3

Розробка

У розробці бере участь ціла команда фахівців, поетапно вкладаючи в реалізацію весь свій досвід і потенціал.

0.4

Результат

Намагаємося працювати таким чином, щоб результат перевершував очікування навіть найвибагливіших клієнтів.

ПЕРЕВАГИ

0.5   Повний спектр послуг

Ми надаємо повний спектр рекламних послуг. Вибираючи нас, вам не доведеться шукати кілька компаній для вирішення питань по рекламі. Ми зробимо все якісно і професійно.

0.6   Комплексний підхід

Звертаючись до нас ви отримаєте обґрунтоване рішення поставлених завдань, на основі детального аналізу вашої ніші. Ми  пропонуємо комплекс маркетингових заходів, який будується за принципом “Максимальний результат при помірних витратах”.

0.7  Надаємо знижки при розміщенні

При розміщенні реклами, кожен клієнт від нас отримує знижку від 5 до 20% в залежності від періоду розміщення рекламованого продукту місця та формату розміщення.

0.8  Використовуємо тільки ефективні рекламні канали

Ми пропонуємо тільки робочі рекламні інструменти, які зможуть дати високі результати. В результаті рекламної компанії ви отримуєте клієнтів + ​​прибуток!

0.9  Кваліфікований штат професіоналів

Всі фахівці мають великий досвід роботи з налаштування та розміщення реклами, проведення заходів і т.д. Ми готові вам допомогти у вирішенні поставленого завдання!

10   Звітність

Особистий менеджер звітує про результати рекламної кампанії.

РЕЦЕПТ УСПІХУ

Командна робота фахівців над кожним проектом

Ексклюзивні умови розміщення реклами в пресі та інтернеті

100% відповідальності за реалізацію проекту і його результати

Конкурентні ціни безкоштовна консультація

Наші клієнти заробляють з нами!

Ми цінуємо кожного клієнта, незалежно це великий бренд або невелика компанія, яка робить перші кроки в бізнесі. Для кожного клієнта у нас передбачено індивідуальний підхід під зазначені потреби. Найголовніше наше завдання – реалізувати будь-яку рекламну компанію таким чином, щоб вона могла бути максимально ефективною. Кожен фахівець поглиблено вивчає діяльність клієнта, конкурентів, місцезнаходження та інші показники для створення ефективної реклами.

ЗВЕРТАЙТЕСЯ, БУДЕМО РАДІ ДОПОМОГТИ!