Home Відеореклама

Відеореклама

Відеореклама

Відеореклама в "Успіх Studio"

Студія "Успіх" проведе рекламну кампанію і допоможе сформувати правильний образ в очах потенційних клієнтів. За допомогою відеореклами ми збільшимо впізнаваність бренду і підвищимо ефективність інших рекламних каналів. Користувачі будуть не тільки переходити на сайт за посиланням у відеоролику, але і шукати вас пізніше самостійно - за допомогою пошукових систем. Крім того, потенційні клієнти почнуть активніше реагувати на оголошення контекстної реклами, бачуче назву знайомої компанії.

Підвищимо впізнаваність бренду

Підготуємо для розміщень ваші відеоматеріали, підберемо майданчики та спрогнозуємо показники на основі власного досвіду розміщень. Мінімальні охоплення, покази, переходи, будуть відомі ще до запуску рекламної активності.

Збільшимо ефективність реклами

За допомогою інтернет-аудиторії ви зможете збільшити охоплення рекламної кампанії. Ми розмістимо відеоролики на найбільших ресурсах, розповімо про вашу компанію і залучимо потенційних покупців.

Допоможемо запустити новий продукт

Відеореклама наочно продемонструє переваги, новинки, та познайомить з нею потенційних клієнтів. Візуальна комунікація дозволяє яскраво заявити про себе. Відео точно передає образи і вражає. Для складних технологічних товарів відео - кращий інструмент просування.

Етапи робіт

1 Розробка загальної стратегії

Ми вивчаємо достоїнства і переваги запиту, знайомимося з бренд-платформою кампанії і конкурентним оточенням, формулюємо цілі та завдання рекламної кампанії.

2  Медіапланування

Після детального вивчення цільової аудиторії складаємо медіаплан і прогноз рекламної кампанії.

3 Підготовка матеріалів

При необхідності ми можемо розробити відеобанери та інші формати відео на основі наявного у вас готового відеоматеріалу.

4 Налагодження та запуск рекламної кампанії

Розміщуємо банери на узгоджених майданчиках відповідно до затвердженої стратегії, налаштовуючи таргетинг так, щоб їх побачили тільки ваші потенційні клієнти.

5 Моніторинг

Стежимо за кількістю показів, переходів і поведінкою користувачів на сайті, щоб коригувати націлювання і підвищувати ефективність кампанії.

6 Звітність

Особистий менеджер звітує про результати розміщеної відеореклами.

Вартість відеореклами

На вартість відеореклами  впливає велика кількість чинників: популярність обраного майданчика, політика ціноутворення, сезонність і багато іншого. Ми підбираємо найефективніші майданчики і розраховуємо вартість в залежності від особливостей товару, цільової аудиторії та бізнес-завдань. Над рекламною кампанією по розміщенню відеороликів буде працювати проектна група з трьох фахівців: керівник проекту, дизайнер і веб-аналітик. 

Замовити консультацію

Наші фахівці проконсультують Вас абсолютно безкоштовно

Відправити запит