Warning: getimagesize(https://studio.yspih.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/logo-header.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/yspih/yspih.com.ua/studio/wp-content/plugins/td-cloud-library/shortcodes/header/tdb_header_logo.php on line 792

Warning: getimagesize(https://studio.yspih.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/logo-footer.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/yspih/yspih.com.ua/studio/wp-content/plugins/td-cloud-library/shortcodes/header/tdb_header_logo.php on line 792

Що робити, якщо потрібно швидко продати нерухомість?

Сьогодні на ринку нерухомості попит перевищує пропозицію. Коли мова йде про дійсно терміновий продаж, знайти клієнта в стислі терміни виявляється не так вже й просто. Адже пропозицій багато, і покупці не поспішають зупиняти вибір на одному-єдиному варіанті. Так що пошук може займати місяці, а той роки.

Причини за якими продаж нерухомості може знадобитися терміново у кожного свої, але при їх виникненні людина розуміє, що зволікає і потрібно відразу звертатися до професіоналів.

Саме тому, продавці нерухомості особливо цікавляться пропозицією: «Терміновий викуп» і «Терміновий продаж».

У першому випадку (швидкий викуп) компанія сама викупає нерухомість за кошти інвесторів, і угода завершується за один-два дні (якщо, звичайно, немає серйозних обтяжуючих обставин, оскільки в цьому випадку термін збільшується на кілька днів). 

Друга послуга (швидкий продаж) полягає в тому, що компанія  гарантує клієнту її проведення в середньому за дві-чотири тижні. за реальною ринковою ціною.

 Але при цьому клієнт отримує результат на обличчя – термін реалізації скорочується до декількох тижнів на противагу декількох місяців, які звичайно потрібні для пошуку покупця самостійно.

При викупі клієнт втрачає в грошах, зате миттєво отримує гроші. При терміновому продажі потрібно кілька тижнів, але клієнт отримає повну вартість квартири. Все залежить від того, наскільки швидко людині потрібно продати об’єкт і отримати гроші. Якщо час більш-менш терпить, то підійде терміновий продаж квартири. У разі, коли гроші потрібні якомога швидше, варто звернути увагу на викуп.

Ми працюємо на ринку вже не один рік і великий професіоналізм співробітників, а також зв’язку на ринку і велика база дозволяють продати нерухомість терміново без будь-яких проблем, а також забезпечити розв’язання проблем клієнта швидше, ніж це зможуть зробити багато інших агентства.
Крім пошуку покупців, ми забезпечуємо повне документальне та юридичний супровід і піклуємося про те, щоб інтереси клієнта були захищені. А оскільки роботу з підготовки угоди ми беремо на себе, люди можуть дозволити собі не витрачати на це час.
Великий досвід наших співробітників дозволяє вирішувати навіть найсерйозніші проблеми клієнтів і продавати нерухомість в обмежені терміни.
зробить все можливе і неможливе для розв’язання ваших проблем швидко, професійно і взаємовигідно.

Related Articles

Що робити, якщо потрібно швидко продати нерухомість?

Причини за якими продаж нерухомості може знадобитися терміново у кожного свої, але при їх виникненні людина розуміє, що

Comments

Same Category

Що робити, якщо потрібно швидко продати нерухомість?

Причини за якими продаж нерухомості може знадобитися терміново у кожного свої, але при їх виникненні людина розуміє, що

Інвестиції у нерухомість: як змусити гроші працювати на вас?

Інвестування у нерухомість – один із найефективніших...

Стати партнером Студії Успіх і заробляти разом

Шукаємо партнерів — та підрядників по реалізації...
Що робити, якщо потрібно швидко продати нерухомість?

Stay in touch!

Follow our Instagram